logo

БУДУЄМО ЦЕРКВУ РАЗОМ

13 — 14 вересня 2019

Київ, вул. Малинська 16

Реєстрація

про конференцію

Конференція «Будуємо церкву разом!» проводиться для спорядження церков на успішне служіння. Практичні ідеї, досвідчені пастори та служителі, відповіді на питання, спілкування християн, сильне поклоніння і багато цікавого чекає вас 13-14 вересня в Києві! Обов'язково міняйте плани, правте календарі та будьте разом з нами в Божій присутності в ці дні!

Спікери

Маттс-Ола Ісхоел

Норвегія

Артур Сімонян

Вірменія

Денис Подорожний

Узбекистан

Крістіан Окерхіельм

Швеція

Розклад
9:30 - 13:00
Семінар для пасторів та лідерів
14:00 - 15:30
Панельна дискусія зі спікерами конференції
16:00 - 17:00
Майстер-класи за напрямками служіння
19:00 - 21:00
Вечірнє служіння. Маттс-Ола Ісхоел
9:30 - 13:00
Семінар для пасторів та лідерів
14:00 - 15:30
Панельна дискусія зі спікерами конференції
16:00 - 17:00
Майстер-класи за напрямками служіння
19:00 - 21:00
Вечірнє служіння. Артур Сімонян

Майстер-класи

Під час конференції кожен учасник зможе відвідати один або кілька майстер-класів з різних сфер сучасного християнського служіння. Майстер-класи (короткі навчальні семінари) призначені для того, щоб надихнути, знайти своє покликання, допомогти розкрити потенціал служителя церкви, показати інструменти ефективної роботи.

Всі спікери майстер-класів мають унікальний багаторічний досвід роботи в різних сферах церковного устрою: управління, зростання церкви та проповіді Євангелія в сучасному світі, служіння дітям і молоді, служіння сім'ям та багато іншого. Учасники майстер-класів зможуть прямо на місці ставити питання і консультуватися зі спікером, а приємним бонусом стане подарункова тека з конспектами основних тез і ключових питань.

Місія: початок нових церков і християнських ініціатив «Слово життя» в Європі

«Слово життя» покликане починати нові церкви, як у своїй країні, так і за кордоном.

Як нам побудувати церкву здоровою і сильною?

І як українська сім'я церков «Слово життя» може приєднатися до місіонерської роботи та проповідування Євангелія в Європі?

Спікери

Окерхіельм Крістіан

ЛГБТ і гендер: позиція церкви і відповідь християн

Як захищати і просувати сімейні цінності на рівні особистої практики, суспільної традиції та державної політики. Вуличні сімейні фестивалі - український феномен і рекорд.

Спікери

Кухарчук Руслан

Пасторам: трудова еміграція або знайти рішення на місці

ВСІ НА ВИХІД? ХРИСТИЯНСТВО І ПРОБЛЕМА ЕМІГРАЦІЇ В УКРАЇНІ СЬОГОДНІ.

Масова еміграція є все більш популярним явищем, з яким стикається чи не кожна помісна церква в Україні. Країну, а разом з цим і служіння, залишають молоді люди, служителі, цілі родини. Є церкви, які за останніх кілька років зменшились на 20% через трудову міграцію. Найчастіше виїжджають найбільш здібні, ініціативні люди, професіонали.

Які наслідки матиме масова еміграція на національному рівні? Драматичні демографічні зміни поглиблюються з кожним роком. Експерти кажуть, що до 2030 року в Україні може залишитись менше 37 мільйонів жителів! А як вплине на якість життя людей, що залишаться, виїзд спеціалістів, найкращих мізків, ідейних лідерів, які знайшли місце для реалізації десь за кордоном? Еміграція несе багато викликів і для самих емігрантів та їхніх сімей. Зміна традиційного ладу життя призводить до різноманітних спокус і є великим випробуванням для збереження родини. Дуже поширеною сьогодні є ситуація, коли діти залишаються під опікою бабусі, оскільки і тато, і мама заробляють гроші за кордоном.

Що Церква може зробити в цій ситуації? Які послання та програми ми можемо запропонувати людям в наших церквах і в суспільстві для вирішення чи хоча б пом’якшення цієї проблеми? Про це подискутуємо на майстер-класі «Всі на вихід? Християнство і проблема еміграції в Україні сьогодні».

Спікери

Лукасік Ярослав

Християнин в інтернеті

На майстер-класі ми розглянемо 10 принципів, як в наш час християни можуть впливати на своє оточення використовуючи свої сторінки в соціальних мережах!

Спікери

Русан Євгеній

Гоцуляк Андрій

Методи благовістя підліткам, які пережили різні травми

Іноді здається, що лякає саме слово «підліток», і вже не кажучи, що їх треба чомусь навчити, змінити думку, а ще й змінити життя.

Це неможливо - багато хто так думає. І іноді це реально так, але чи варто спробувати?

І що саме можна спробувати задля досягнення цілі? Як змусити підлітка слухати твої поради? Як правильно розмежувати грані?

Але якщо ви зможете вплинути на його життя, це назавжди залишається не лише в його, а й навіть у вашому серці.

По статистиці більшість людей приходять до Христа в молодому віці, тому саме цей вік - є віком змін на все життя!

Але що робити, якщо підліток не лише підліток, але травмований підліток? Якщо людина бачила смерть? Чи відчувала біль? Якщо виросла в родині алкоголіків? Як це сформувало таку людину і чи є в неї шанс на щастя?

Все це та багато іншого ми розглянемо на нашому майстер-класі. Цей досвід спілкування та обміну досвідом обов`язково стане корисним та незабутнім.

Спікери

Райчинець Вікторія

Фінансова грамотність

Ми всі виховувалися в родинах і отримали освіту в школі. Але хто з нас може сказати, що його вчили фінансової грамотності та як правильно розпоряджатися грошима?

Ось, ми стали частиною церкви й тут нас навчили, як бути жертовними та щедрими.

Однак, ми бачимо, що питань про фінанси у нас не стало менше.

Може, настав час поговорити про біблійне управління фінансами?

Адже в Біблії досить багато говориться про це.

На даному майстер-класі ми й будемо говорити про те, як правильно розпоряджатися фінансами, які Бог довірив нам, і що про це взагалі написано у Святому Письмі.

Спікери

Бодю Дмитро

Управління конфліктними ситуаціями в сім'ї

Бог створив чоловіка і жінку, зробивши їх різними не тільки фізіологічно, але й ментально та емоційно. Мета Бога була в тому, щоб ми доповнювали один одного, а не конкурували або переробляли один одного.

Коли чоловік і жінка створюють сім'ю, їх очікування дуже відрізняються. А більшість проблем в сім'ї саме через недоповнені очікування.

На майстер-класі ми спробуємо окреслити основні проблеми, помилки та визначимо шляхи вирішення!

Спікери

Бакала Андрій

Шість можливостей для благовістя на робочому місці

Ваше робоче місце може стати територією Царства Божого та вашим місіонерським полем. Для цього вам потрібно добре розуміти, як Бог пов'язаний з вашою роботою, як ви можете служити Йому у вашій професії, та як ви можете свідчити про Христа вашим колегам і клієнтам. Наш майстер-клас допоможе вам в цьому.

Сьогодні в світі залишилося не так багато країн, у яких не проповідується Євангеліє, але професійний світ гостро потребує свідоцтва про Ісуса Христа та глибоких змін.

Спікери

Гореньков Денис

Черенков Михайло

Коли сильний зв'язаний — сексуальні гріхи в контексті душпастирської опіки

Ви будете відмінним лідером тільки тоді, коли будете не просто говорити про сексуальність — таку, якою її задумав Бог, - а й почнете вчити про це, - Питанням сексуальності дуже цікавляться в церквах - адже приходять люди зі своїм соромом, таємницями, боріннями - така реальність. І тільки тому, що ми не говоримо на цю тему, у людей немає можливості отримати свободу. Якщо ми будемо проповідувати - буде свобода. Якщо мовчимо - то біль людей буде прориватися назовні.

Спікери

Колганов Антон

Відносини старшого і молодіжного пастора

Атмосфера і культура будь-якої церкви, в першу чергу, залежить не від програм, а від лідера, тому що весь клімат і культура церкви є продовженням його внутрішнього стану. Тому вкрай важливо, щоб старший пастор всіляко викорінював у своєму житті мислення, яке руйнує відносини з наступним поколінням

Спікери

Артамонов Олександр

Як збалансувати церкву?

ChurchLife - уклад церкви: здорова, збалансована, Церква, що зростає ... як це

Спікери

Гречман Владислав

Як християнину боротися за здоров'я

Християнство не бореться з наукою, а приймає існування як видимого, так і невидимого світу. Ось чому важливо не впадати в крайності, коли доводиться протистояти хворобі. Як не заперечувати чудеса Бога і користуватися сучасними методами лікування? Яким чином знати час і шляхи для захисту свого здоров'я? - про це майстер-клас Дениса Подорожнього.

Спікери

Подорожний Денис

Благодійний реєстраційний внесок, який дає можливість відвідати пасторсько-лідерський семінар і два майстер-класи на вибір

до 15 серпня 150 грн.

після 15 серпня 200 грн.

Якщо ви можете підтримати благодійною сумою в 1000 або 5000 гривень нашу конференцію, то для вас є особливі можливості! Ми завжди вдячні партнерам!

Організатори також підготували бонус
для церковних команд:

група від 10 осіб.

отримує знижку 10%.

Реквізити для перерахування коштів:

Отримувач: СХЦУ СЛОВО ЖИТТЯ

Ідентифікаційний код: 40195325

АТ «ПУМБ»

МФО 334851

Рахунок 2600629673

Призначення платежу: Добровільний благодійний внесок